profesionální striptéři na dámskou jízdu

zajištění ladies párty

objednání striptéra, striptérky, nebo ladies párty:

Tel. +420 603 439 185, nebo email: pansky.striptyz@seznam.cz
16.04.2014 15:57:50
dante.strip
PÁNSKÝ STRIPTÝZ
Nabízíme pánský striptýz od profesionálních striptérů působících v ČR. Pánský strip Vám zajistíme na soukromou oslavu narozenin, nebo loučení se svobodou, kde jistě bude striptér vítaným oživením. Striptéři přijedou také na Vaší firemní párty, do klubů, nebo na diskotéku, kde jsou častým erotickým doplněním programu.Vystoupení našich stripterů zajistíme také na plesech, zábavách, motorkářských srazech a různých společenských akcích. Nabízíme také zajištění celovečerní show Ladies Night Párty. Jedná se o velmi oblíbenou striptýzovou párty pro dámy, za účasti několika profesionálních striptérů.

DÁMSKÝ STRIPTÝZ
V naší nabídce nechybí ani dámský striptýz na různé oslavy a párty, ale také erotická striptýzová show několika krásných striptérek, většinou pro pánskou společnost s názvem Noc Divokých Koček, které nabízejí kontaktní striptýzová vystoupení i možnost striptýzu přímo u vašeho stolu. Program se dá přizpůsobit podle potřeby zákazníka, většinou se provádí v počtu 3 až 5 ti striptérek, případně i dívek na obsluhu nahoře bez během trvání akce. Více informací a fotogalerii striptérek naleznete na:

STRIP SHOW PÁRTY
Celovečerní program plný erotiky, jehož součástí může být několik vystoupení od pánského a dámského striptýzu, lesbi show až třeba po Live Sex. Na přání i moderace pořadu naším moderátorem a účast několika tanečnic, hostesek v erotickém prádle, nebo dívek na obsluhu nahoře bez. Také nabízíme možnost dalšího programu, jako barmanská show a podobně. Sestavení programu se přizpůsobuje podle představ zákazníka. Vhodné především na větší akce, jako jsou plesy, zábavy a diskotéky, firemní oslavy atd.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one